Mentorkohtumine

97.00

Kui tunned, et vajad abi oma rahatarkuse teekonnal ning soovid kasu saada minu kogemusest ja teadmistest, et kiiremini edasi liikuda, siis proovi mentorlust.

1:1-le mentorkohtumine seab fookuse sinu rahaasjadele ja küsimustele. Kohtumisel räägitu on konfidentsiaalne ning sa otsustad ise, kui palju ja täpselt enda asjadest räägid.

1h mentorlust maksab 97 eurot, edasised kohtumised 92€/h.

Peale ostu sooritamist kirjuta palun marin@mikroinvestor.ee, et kokku leppida kohtumise aeg.

Kategooria:

Kirjeldus

Mentorkohtumine on 1:1-le ehk neljasilmavestlus, kus arutame sinu rahaasju. Täpselt seda ja nii palju, kui sina soovid arutada.

Kui tunned, et vajad edasiliikumiseks abi ja kellegi teise vaadet, siis võib just mentorkohtumine olla see, mis sind kõige paremini aitab. Olen keskendunud  eelkõige alustajatele ja neile, kel on esimesed sammud tehtud, kuid vajavad abi, tuge, selgust ja mõtete vahetamist.

Jagan enda kogemust ja teadmisi, kuid nagu ikka investeerimisotsused pead ise tegema. Minu roll on aidata sul selgusele jõuda, mida soovid ja mis sulle sobib. Asjad, mis on sulle küsimusi ja segadust tekitanud, saavad meie arutluse käigus või juba mulle rääkides oluliselt selgemaks.

Loe pikemalt mentorluse kohta siit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mentorkohtumine”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga