Kursus “Rahatarkuse nurgakivid”

(5 arvustused)

219.00391.00

Mikroinvestori “Rahatarkuse nurgakivid” on midagi enamat, kui tavaline rahatarkuse koolitus.

Kursuselt saad 6 nädala jooksul (sh vahenädal) kõige olulisemad teadmised rahatarkusest ja investeerimisest lihtsalt ja selgelt (videod). Videod on lühikeste ampsudena, saad neid kuulata kiirendusega ning neid ei pea läbima järjest. Saad esmalt vaadata ennast rohkem huvitavad teemad ning teiste juurde hiljem tagasi tulla. Sul on ligipääs kursuse materjalidele aastaks ajaks.

Lisaks investorile vajalikud juriidilised teadmised, räägime raha ja investeerimisega seotud psühholoogiast ning saad osa minu 7 aasta kogemustest ja teadmistest investorina. Juristi ja koolitajana on mul kogemust üle 20 aasta.

Miks pusida üksi, kui sul on võimalus saada osa mõnusast mentorgrupist, kellega rahast rääkida, mõtteid ja ideid arutada ning üksteist toetada ja innustada?

Lisaks videodele ja mentorgrupile (kui valid grupiga variandi) saad igal nädalal praktilise ülesande (grupp ka minult tagasiside), toimub kaks Zoomi live Q&A-d, kus vastan teie küsimustele ning kutsun ka külalisi.

 

NB! Koos kursusega saad osta Mikroinvestori investeerimispäeviku soodushinnaga 10€ (tavahind 23€). Loe päeviku kohta pikemalt siit.

Koos kursusega saad osta Räägiks rahast vestluskaardid soodushinnaga 17€ (tavahind 21€). Loe kaartide kohta lähemalt siit.

Tasuda saab ka OSADENA! Selleks kirjuta mulle marin@mikroinvestor.ee

Järgmine lend alustab 16.september ja grupp kohtub esmaspäeviti. Saad end ootelisti lisada siit. Ootelistis saad kõige soodsama hinna ning osta enne teisi, et tagada koht mentorgrupis (kohtade arv piiratud).

Iseseisvalt on võimalik kursust läbida igal ajal endale sobivas tempos. Kasuta sooduskoodi: kool (-25%).

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Kõige põhjalikum ja laiema teemaderingiga rahatarkuse koolitus. Lisaks teadmistele ja minu kogemustele, kutsun oma tööst, teadmistest ja kogemustest rääkima oma eriala spetsialiste. Sel korral räägime kodulaenust Karin Ossipovaga Coop Pangast ja tarbija õigustest TTJA tarbijate ja ettevõtjate nõustamise osakonna juhataja Kristina Tammaruga.
Kursuse keskkonnas on sul ligipääs eelnevatel kursustel toimunud laividele nii minu kui külalistega: kinnisvarast rääkisime maakler Kaisa Adusoniga, tööõigusest advokaat Katrin Paulusega, külas käisid veel võlanõustaja Tiina Larven ja jurist Leana Land.
Lisaks on kursuse keskkonnas salvestus vestlusest Maksu- ja Tolliameti esindaja Aune Maria Marjapuuga, kes rääkis eraisiku investeeringute deklareerimisest.
Loe lisa siit.

Lisainfo

päevik

Jah, Ei

räägiks rahast kaardid

Jah, Ei

mentorgrupiga (märts)

Jah, Ei

5 arvustust tootele Kursus “Rahatarkuse nurgakivid”

 1. Paula

  Kursus oli väga äge, põhjalik ja edasiviiv. Meeldis, et rääkimas käisid mitmed oma ala spetsialistid lisaks Marinile endale ning et kursuse ülesehitus oli hästi struktureeritud ja oli võimalik ka omale sobivas tempos teha, kui alati kõike kohe täpselt ajakava järgi ei jõudnud. Algul kahtlesin, kas tasub üldse kursusel osaleda, kuna tundus, et tegelikult on algmaterjali nii palju ja see on nii kättesaadav, aga tegelikult tasus osalemine ära kuhjaga ja rohkemgi veel, sest lisaks videomaterjalile on alati võimalus jooksvalt küsimusi küsida või mõtteid vahetada. Soovitaksin kindlasti neile, kellel pole mitte mingit investeerimiskogemust ega ka veel rahatarkust kogutud, aga ka neile, kes juba mõnda aega iseseisvalt tegutsenud, aga kusagil on sein ette tulnud. Väga motiveeriv kursus ja veel motiveerivam ja toredam Marin!

 2. Gerttu

  Minule meeldis see kursus, et sain enda jaoks palju teadmisi kui ka julgust proovida investeerimisega. Varasemad kogemused puudusid mul.
  Külalislektorid meeldisid ning ka Marini teemade jaotus.

 3. Yulia

  Rahatarkuse nurgakivi oli uskumatult lahe ja palju rohkemat andev kursus, kui ise esialgu arvasin. Marin oli tohutu töö teinud ja väga põhjaliku kursuse koostanud. Väga loogilises järjekorras lähenes investeerimise erinevatele tahkudele ja olles ise juba mõnda aega investeerinud nägin hoopis teistsugust lähenemist investeerimise maailmale ja Marini mõtemaailmale, mis on temast teinud nii eduka koolitaja. Lisaboonuseks olid külalised, kes avardasid silmaringi enam. Lisaks kursusel tutvud samale eesmärgile pühendatud kaaslasi, kellega teekond oli ekstrapõnev.

 4. Kaisa

  Luban, et kui kursuse soetad, siis justkui annad näpu ja Marin võtab Sinult terve käe. Sest lihtsalt ei saa enam teisiti.
  Marin võlub Sind oma teadmistega, rahuliku loomuga ja huvitava jutuga. Ise teeb nalja, ise naerab, lõbus on veel ka:)

  Tegevused raha, varade ja investeeringudtega on maraton, uisapäisa tehtud sprindi stiilis otsustega kiirelt kaugele ei jõua.
  Seda on nii oluline meeles pidada!

  Mina täieliku võhikuna sain palju targemaks, palju uusi ideid ning mitmel korral tabasin end mõttelt, et oleksin ma seda varem teadnud, siis oleks mitmeid otsuseid teisiti ja tunduvalt arukamalt teinud.

  PS! Lisaks teadmistele ja Marini vahvale seltskonnale saad boonusena uued huvitavad tutvused, kellega rahast rääkida, arutleda ning leiad mitmeid sarnaselt mõtlevaid inimesi enda ümber. Sa ikkagi oled keskmine nendest viiest inimesest, kellega end ümbritsed;)

 5. Maarja

  Kursus on väga loogiliselt üles ehitatud ja mulle väga sobis see, kui lihtsalt Marin rahatarkusega seotud minu jaoks keerulisena tundunud teemasid käsitles. Tänu kursusele hakkasin tegema teadlikumaid valikuid oma portfelli koostades ning leidsin oma strateegia, tänu millele on oluliselt lihtsam tegutseda. Mentorgrupis osalemine andis võimaluse turvalises keskkonnas küsida kõiki rumalaid küsimusi, samuti oli grupi omavaheline suhtlus ja edusammude või tehtud vigade jagamine väga motiveeriv ja õpetlik!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga