Kursus “Aktsiate meistriklass”

149.00346.00

6-nädalane kursus „Aktsiate meistriklass” annab sulle enesekindluse toimetamaks aktsiate põnevas, kuid tihti hirmutavas maailmas.

Minu eesmärgiks on tõestada, et aktsiate analüüsimine ei pea olema igav ja tohutult aeganõudev!

Saad juurdepääsu aastaks ajaks videodele, kus teen sissejuhatuse teemasse ning seejärel räägin lähemalt, kuidas aktsiaid analüüsida. Analüüsin näitena 1 Balti ja 1 USA aktsia. Lisaks saad dokumendi põhja, mis aitab sul endal aktsiat analüüsida.

Videoid saad mugavalt endale sobival ajal ja tempos vaadata.

Lisaks 2 külalist ja 2 Q&A-d minuga.

Kui valid grupiga variandi, siis kohtume igal nädalal (v.a vahenädalal) Zoomis ning igaüks analüüsib ühte aktsiat ja jagab seda teistega. Ära muretse, olen sulle analüüsi tegemisel abiks ka jooksvalt. Lisaks videod, dokumendipõhi ja minu 2 aktsianalüüsi.

Järgmine grupp alustab sügisel. Seniks on sul võimalus läbida kursus iseseisvalt. See toimib ka väga hästi ja paljud on selle variandi valinud. Kui sul tekib kursuse läbimisel küsimusi, siis võid alati mulle kirjutada, olen sinu jaoks olemas.

NB! Koos kursusega saad osta Mikroinvestori investeerimispäeviku soodushinnaga 10€ (tavahind 23€). Loe päeviku kohta pikemalt siit.

Koos kursusega saad osta Räägiks rahast vestluskaardid soodushinnaga 17€ (tavahind 21€). Loe kaartide kohta lähemalt siit.

Kui sul on küsimusi, siis kirjuta julgesti marin@mikroinvestor.ee!

Tasuda saab ka 2-3 osas, ise valid maksetähtajad. Saada palun mulle sel juhul kiri marin@mikroinvestor.ee

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kui soovid, et aktsiate analüüs oleks lihtne ja põnev, siis on see kursus sulle!

Kui oled huvitatud aktsiatest, aga nende analüüsimist lükkad pidevalt edasi, sest see tundub tüütu ja aeganõudev, siis oled õiges kohas.

Näitan sulle, et see võib olla väga põnev.

Loe lähemalt siit.

Lisainfo

mentorgrupiga

Jah, Ei

investeerimispäevik

Jah, Ei

räägiks rahast kaardid

Jah, Ei