Reisipäevik

15.00

Reisipäevik on sinu parim reisikaaslane, mis aitab sul:

 • reisi planeerida: kõik oluline saab kirja ja ka kaasa (vt check-list);
 • reisi nautida: võta hetk, et meenutada päeva parimaid hetki juba reisi ajal;
 • reisi meenutada: kui mõnus on võtta reisipäevik ja reisi meenutada, sh kui keegi küsib infot reisi kohta või kui plaanid reisi nt samasse riiki.
Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Reisivõluri reisipäevik aitab sul reisi veelgi enam nautida. Kas oled kuulnud, et reisi planeerimine teeb meid õnnelikuks?

Reisipäevik aitab sul reisi planeerida:

  • praktiline info – transport, öömaja, kellaajad ja kuupäevad;
  • sihtkoha info;
  • mida kindlasti kaasa võtta ehk kontrollnimekiri (check-list); Seda saab reisi jooksul täiendada, kui selgub, et midagi jäi sel korral maha, mida järgmisel korral võiks kaasa võtta. Või hoopis tõmmata maha asi, mida ei läinudki vaja.
  • vaatamisväärsused ja to-do-list ehk mida kindlasti näha ja teha sooviks.

Lisaks saab igat reisipäeva planeerida: mis plaanis ja praktiline info, nt mis kell läheb rong või buss järgmisse kohta, mis kellaaegadel on muuseum avatud või kus sooviks jalutada.

Reisipäevik aitab sul reisi ajal reisi nautida

Kas oled tundnud, et reisides me tihti tormame ringi, klõpsime pilte ja unustame hetke nautida? Reisipäevikuga võta vähemalt kord päevas hetk, et reisi nautida. Mis toimus?

Kus käisite, mida tegite, mis meelde jäi, mis mõtteid või tundeid tekkis jne. Iga päeva kohta on eraldi üks mõte välja toodud, nt ilusaim koht, ootamatu elamus, kõige põnevam.

Mulle meeldib õhtul päev kokku võtta ja järgmist planeerida. See ei pea tähendama meeletult pikka teksti ja tohutut aega järgmise päeva planeerimiseks. Panen kirja kõige olulisema ja täpselt nii palju, kui sel hetkel tunne on. Võid päevikut täita ka märksõnadega, mida lugedes hiljem täpsemalt meenub, mis toimus.

Reisipäevik aitab sul peale reisi meenutada ja uuesti nautida

Reisipäeviku idee tekkis sellest, et mult küsiti tihti reisisoovitusi, sest reisisin palju. Palju reisides kipuvad, aga meelde jääma vaid eredamad momendid ja lemmikkohad. Nii ei osanud ma peast praktilist infot anda ja tundsin, et ma pole väga kasulik oma reisi planeerijale.

Peale seda, kui hakkasin reisipäevikut kasutama, on mul lihtne. Kui keegi küsib, et Marin, sa oled seal käinud, mida soovitad ja mida olulist meeles pidada, siis võtan lihtsalt reisipäeviku.

Lisaks saab reisipäevikuga oma reise meenutada ja uuesti läbi elada.

Näiteks planeerides järgmist reisi Kreekasse, lugesin esimesena läbi eelmise Kreeka reisi reisipäeviku. Me ei lähe küll samasse kohta, aga riik on sama. Isegi, kui riik oleks teine, siis saab kasulikku infot reisi kohta, sest reisimine on ikka sarnane. Meil kipub kiirelt ununema mõni väike seik, mis reisi nautimisele oluliselt kaasa aitab.

Päevikus on ka reisi kulude koht, et näha, kui kallis reisimine päriselt on ja ka teistele infot anda, kes samasse sihtkohta soovivad reisida.

Päevikus on koht ka järgmiste reisiplaanide, -soovide ja unistuste kohta, sest nagu reisi planeerimine teeb õnnelikuks, teeb rõõmsaks ka järgmistele reisidele mõtlemine.

Toote andmed

  • Reisipäevik on õhuke ja kerge, sa ei pea muretsema, et see võtab sul kotis palju ruumi või lisakilode pärast.
  • Päevikus on 15 päeva, kui reis on pikem ja ei soovi kahte päevikut osta, siis mahuta lihtsalt kaks päeva või üks koht samale päevale.
  • A5 formaat, eesti või inglise keeles