investor toomase konverents

Toimunud üritused

Siit leiad info Mikroinvestori toimunud ürituste ja esinemiste kohta. Kui soovid jooksvalt kursis olla erinevate üritustega ja saada ka kasulike abimaterjale, liitu Mikroinvestori meililistiga.

Südamesosinad podcast

Käisin külas Südamesosinad podcastis, kus jagasin oma lugu Merikesega. Rääkisime, kuidas jõudsin investeerimiseni ning elust laiemalt.

Mikroinvestor külas Südamesosinad podcastis

Esimest korda jagasin meie lapsekaotuse lugu, sest just rasedana hakkasin investeerima. Samuti tahtsin oma lugu jagada, sest just teiste lood olid leinas suureks abiks.

Toimunud Mikroinvestori Q&A-d

Kord kuus vestleme rahatarkuse teemadel, et jagada enda mõtteid ja kogemusi ning vastata küsimustele.

Kõik meililistis olijad ja üritusega liitunud saavad enne üritust lingi ning pärast salvestuse, mis muutub hiljemalt kuu aega peale ürituse toimumist avalikuks siin lehel ja Mikroinvestori Youtube“ kanalil, millega saab liituda (subscribesiit. 

30.augustil 2022 oli mul külas Liisi Kirch (@liisikirch), kes on tuntud rahatarkuse jagaja ning rääkisime lastele rahatarkuse jagamisest ning neile investeerimisest.

10.mail 2022 oli meil Riinuga külas Eveli Hübner, kes jagab Instagramis rahatarkust @evelihybner. Rääkisime finantsminimalismist

18.aprillil 2022 oli meil Riinuga külas Kati Voomets, kes toimetab Instagramis @katigarahatargaks. Rääkisime meelerahust.

21.märtsil 2022 oli meil Riinuga külas Triin Järv, kes jagab Instagramis rahatarkust Finantsfööniksina ning fookuses oli eelarve.

21.veebruaril 2022 rääkisime Riinuga investeerimisega seotud vigadest ja õppetundidest.

26.jaanuaril 2022 rääkisime Riinuga raha ja investeerimisega seotud müütidest.

27.detsembril 2021 Mikroinvestori Q&A esimesel üritusel rääkisime Riinuga (Instagramis @investeeriin) alustamisest.

  •  

Mikroinvestori kogemuslugude sari

29.augustil jagasin mina oma lugu, kuidas ma jõudsin palgast palgani elust investeerimiseni.

Kogemuslugude sarja avas Karolina, kes jagas, kuidas ta alustamise hirmust üle sai.

Kõige keerulisem on alati alustamine. Alustamise hirm hoiab meid tegutsemast.

Hirm teadmatuse ees, hirm eksida. Tihti jäämegi seda esimest sammu edasi lükkama. Ikka on veel mõni raamat, mille peaks enne läbi lugema või mõni koolitus või mõni blogi või ootad inimesi enda ümber, kellega koos tegutseda.

Need kõik on head mõtted, sest teadmisi tasub alati koguda ning toetavad inimesed kõrval muudavad teekonna palju lihtsamaks ja ka kiirendavad seda.

Aga ära unusta, et:

6.aprillil 2022 jagas Karolina oma lugu, kuidas ta alustamise hirmust üle sai ning alustas investeerimisega. Kui esimene samm tehtud, siis edasi on juba palju lihtsam!

Muud toimunud üritused

Lisaks üritustele, siin on esimene Äripäeva artikkel, kuhu mul õnnestus saada. Uskumatu, aga olen top10 silmapaistva investeerimisblogi nimekirjas

See on väga suur au ja tunnustus. Aitäh!

inspiratsioon kogemus edulugu