Mikroinvestori tasuta rahatarkuse kogemuslugude sari

Kogemuslugude sari: külaline jagab oma rahatarkuse teekonda

Kogemuslood on Mikroinvestori tasuta rahatarkuse ürituste sari, kus külaline jagab oma rahatarkuse teekonda.

Uurin Nelli Jansonilt, kuidas temast sai edukas naine meeste maailmas vanemmaaklerina

15.detsembril kl 18:00 on kogemusloo sarjas oma lugu rääkimas Eesti ainus naisaktsiamaakler Nelli Janson. Kuidas ta jõudis investeerimise ja maakleri ametini?

Tule kuulama Nelli lugu, kaasa rääkima ja küsimusi küsima!

Kogemuslood sarja ürituste lingi leiad alati Facebooki üritusest. Et jooksvalt üritustega kursis olla ning saada salvestused e-mailile, liitu Mikroinvestori meililistiga. Liitudes saad 9 nädalat kord nädalas kasuliku abimaterjali ja infot.

14.novembril oli külas Getter Salus. Naine, kellega ei hakka kunagi igav ja saab palju naerda. 

Mina tutvusin Getteriga aasta tagasi, kui ta osales kõige esimeses Mikroinvestori rahaasjade väljakutses. Juba enne väljakutse algust avastasime, et meid seob see, et oleme mõlemad Austraalias working holiday viisaga elanud. Kui mina suutsin vaevu Aasia reisiks raha koguda, siis Getter ja Mirko kogusid Austraalias raha oma esimese kodu ostuks!

Tatjana on tuntud Kristi Saare assistendina, kuid see on vaid üks osa tema loost.

Kuidas temast sai Kristi assistent? Kuidas on Kristiga töötada? Kuidas ta jõudis kiirabisse ja sealt rahatarkuseni? Rääkisime ka meeskonnatööst, delegeerimisest ja enesekindlusest.

Järgmisena jagas oma lugu Karin, kes kirjutab PinsiPõlve blogi.

Kuidas karjääripööre viis ta investeerimiseni? Mis on suurimad vead ja õppetunnid ning millised müüdid teda on mõjutanud? Kuidas ta jõudis kauplemiseni?

Järgmisena jagasin mina oma lugu, kuidas ma jõudsin palgast palgani elamisest investeerimiseni. 

Avastasin hiljuti, et ma pole eriti sellele mõelnud, et enne investeerimiseni jõudmist, elasin ma aastaid palgapäevast palgapäevani. Nii lihtsalt oli.

Kirjutasin paar mõtet blogis sel teemal ning otsustasin jagada oma kogemust ja mõnda nippi, kuidas seda elu muuta ja jõuda investeerimiseni.

Kogemuslugude sarja avas Karolina, kes jagas, kuidas ta alustamise hirmust üle sai.

Kõige keerulisem on alati alustamine. Alustamise hirm hoiab meid tegutsemast. Hirm teadmatuse ees, hirm eksida. Tihti jäämegi seda esimest sammu edasi lükkama. Ikka on veel mõni raamat, mille peaks enne läbi lugema või mõni koolitus või mõni blogi või ootad inimesi enda ümber, kellega koos tegutseda.

Need kõik on head mõtted, sest teadmisi tasub alati koguda ning toetavad inimesed kõrval muudavad teekonna palju lihtsamaks ja ka kiirendavad seda.

Aga ära unusta, et:

Karolina jagas oma lugu, kuidas ta alustamise hirmust üle sai ning alustas investeerimisega. Kui esimene samm tehtud, siis edasi on juba palju lihtsam!