rahatarkuse koolitused mikroinvestor

Koolitused

Aitan sul rahatarkust koguda ja investeerimisega alustada. Selleks jagan oma kogemust ja mõtteid rahatarkuse teemadel.

Teen koolitusi ja üritusi, et rahatarkust edasi anda ning utsitada saadud teadmisi ka ellu viima. Selleks on eriti hea abiline väljakutse!

rahatarkuse koolitused mikroinvestor
Aitan sind rahatargemaks!

Koolitused

    • Alustava investori mentorprogramm – on alustajale mõeldud videod (6tk), kust saad vajalikud teadmised alustamiseks. Lisaks kohtume ühe korra Zoomi laivis, et arutada õpitut ja vastan küsimustele. Lisaks saad soodsamalt osta individuaalset mentorlust, kus arutame just sinu rahaasju ja küsimusi.
    • Rahaasjade väljakutse on sulle, kui sa vajad innustust ja julgustust tegutsemiseks. Kui sa oled alustamist või hoopis järgmist sammu edasi lükanud, siis väljakutse aitab sind tegutsema. Lisaks saad inspiratsiooni ja motivatsiooni väikesest usalduslikust ja toetavast grupist.
    • Väljakutse ettevõtjale on sulle, kui toimetad väikeettevõtjana ja soovin enda kõrvale toetavat ja innustavat gruppi, kellega koos eesmärke saavutada.
koos rahaasjad kontrolli alla
Koos on lihtsam!
 

Et olla kõigi koolituste ja üritustega kursis, liitu Mikroinvestori meililistiga. Sinna saadan ka üritusel osalemise info (eraldi registreeruma sel juhul ei pea) ning pärast salvestuse. Loe, mis kasu on sul liitumisel meililistiga.

Liitu meililistiga siit: