Koolitused üritused rahatarkus

Koolitused ja üritused

Koolitused üritused rahatarkus
Jagan rahatarkust ja oma investeerimis-kogemust

Aitan sul rahatarkust koguda ja investeerimisega alustada. Selleks jagan oma kogemust ja mõtteid rahatarkuse teemadel.

Teen koolitusi ja üritusi, et rahatarkust edasi anda ning utsitada saadud teadmisi ka ellu viima. Selleks on eriti hea abiline väljakutse!

Koolitused

    • Alustava investori mentorprogramm – on alustajale mõeldud koolitus, kust saad vajalikud teadmised alustamiseks. Lisaks koolitusele saad individuaalse mentorluse, kus arutame just sinu rahaasju ja küsimusi.
    • Rahaasjade väljakutse on sulle, kui sa vajad innustust ja julgustust tegutsemiseks. Kui sa oled alustamist või hoopis järgmist sammu edasi lükanud, siis väljakutse aitab sind tegutsema. Lisaks saad inspiratsiooni ja motivatsiooni väikesest usalduslikust ja toetavast grupist.
    • Väljakutse ettevõtjale on sulle, kui toimetad väikeettevõtjana ja soovin enda kõrvale toetavat ja innustavat gruppi, kellega koos eesmärke saavutada.
koos rahaasjad kontrolli alla
Koos on lihtsam!

Üritused

    • Mikroinvestori Q&A – kord kuus toimuv tasuta ürituste sari, kus jagame koos külalisega oma kogemust ja mõtteid rahatarkuse teemadel. Igal korral on fookuses üks teema, lisaks vastame teie küsimustele. 

Järgmine Mikroinvestori Q&A toimub 30.augustil kl 18.

tasuta rahatarkus
Kui oled liitunud meililistiga, saad varakult teada, kes on külaline:)

Et olla kõigi koolituste ja üritustega kursis, liitu Mikroinvestori meililistiga. Sinna saadan ka üritusel osalemise info (eraldi registreeruma sel juhul ei pea) ning pärast salvestuse. Loe, mis kasu on sul liitumisel meililistiga.

Liitu meililistiga siit: